• +38 (044) 599 99 82

Проект

Проект "Спадщина нації"

Проект, який направлений на створення платформи для розвитку соціальних гарантій кожного Українця і захист нашого  національного добробуту.

Це справа життя кожного з нас!

Наша країна, багата та красива, це наш дім, котрий ми зобов'язані зберегти для наших дітей.

До створення цієї платформи ми залучаємо кожного, хто готовий внести свій вклад в розвиток країни. Разом ми готуємо рішення, які будуть здатні гарантувати достойне життя кожної Української родини та просто самотнім людям, котрі потребують турботи та домашнього тепла. Нам варто разом задуматись про те, як зробити наш світ кращим та уникнути кровопролиття, як боротися з бідністю та хворобами нашого народу, як зробити наших дітей щасливими.

Метою проекту є практичне застосування соціальних програм для розвитку суспільства та його добробуту.

Основою реалізації проекту є міжнародна співпраця з організаціями, що представляють інтереси своїх націй та надають підтримку у вирішенні проблем здоров'я, бідності, екології та раціонального використання природніх ресурсів.

Серце Миру

Всі люди народжуються вільними та рівними в своїй гідності та праві вибору. Всі ми наділені розумом та совістю. Кожен з нас повинен чинити у відношенні один до одного милосердно та з чистими намірами серця!

Останні новини

Ми в соцмережах

Підписка на новини