• +38 (044) 599 99 82

Роботи учнів Художньої школи ім. Т.Г.Шевченко Роботи учнів Художньої школи ім. Т.Г.Шевченко Роботи учнів Художньої школи ім. Т.Г.Шевченко Роботи учнів Художньої школи ім. Т.Г.Шевченко Роботи учнів Художньої школи ім. Т.Г.Шевченко Роботи учнів Художньої школи ім. Т.Г.Шевченко Роботи учнів Художньої школи ім. Т.Г.Шевченко Роботи учнів Художньої школи ім. Т.Г.Шевченко Роботи учнів Художньої школи ім. Т.Г.Шевченко Роботи учнів Художньої школи ім. Т.Г.Шевченко Роботи учнів Художньої школи ім. Т.Г.Шевченко Роботи учнів Художньої школи ім. Т.Г.Шевченко Роботи учнів Художньої школи ім. Т.Г.Шевченко Роботи учнів Художньої школи ім. Т.Г.Шевченко Роботи учнів Художньої школи ім. Т.Г.Шевченко Роботи учнів Художньої школи ім. Т.Г.Шевченко

Роботи учнів Художньої школи ім. Т.Г.Шевченко

На виставці "Серце Миру" прийняли участь 76 учнів, а також 30 викладачів-художників школи ім. Т.Г.Шевченко, продемонструвавши своє мистецтво.

Вони представили 125 робіт, з яких 93 учнівських роботи та 32 роботи викладачів. На очах у гостей виставки дітки змогли намалювати чудові сувенірні листівки, порадувавши всіх оточуючих, та знаючи, що все це робиться заради допомоги Героям України.

Діти давно допомагають своїми малюнками та сувенірами відновлювати бойовий дух наших солдат на передовій в зоні АТО.

За час виставки було куплено 21 творчу роботу, з яких 17 робіт учнів та 4 роботи викладачів. Зібрані кошти були направлені на придбання необхідних речей для бійців АТО.

 

Серце Миру

Всі люди народжуються вільними та рівними в своїй гідності та праві вибору. Всі ми наділені розумом та совістю. Кожен з нас повинен чинити у відношенні один до одного милосердно та з чистими намірами серця!

Останні новини

Ми в соцмережах

Підписка на новини