• +38 (044) 599 99 82

Допомога бійцям АТО від Дитячої Художньої Школи ім.Т.Г.Шевченка Допомога бійцям АТО від Дитячої Художньої Школи ім.Т.Г.Шевченка Допомога бійцям АТО від Дитячої Художньої Школи ім.Т.Г.Шевченка Допомога бійцям АТО від Дитячої Художньої Школи ім.Т.Г.Шевченка Допомога бійцям АТО від Дитячої Художньої Школи ім.Т.Г.Шевченка Допомога бійцям АТО від Дитячої Художньої Школи ім.Т.Г.Шевченка Допомога бійцям АТО від Дитячої Художньої Школи ім.Т.Г.Шевченка Допомога бійцям АТО від Дитячої Художньої Школи ім.Т.Г.Шевченка Допомога бійцям АТО від Дитячої Художньої Школи ім.Т.Г.Шевченка Допомога бійцям АТО від Дитячої Художньої Школи ім.Т.Г.Шевченка Допомога бійцям АТО від Дитячої Художньої Школи ім.Т.Г.Шевченка Допомога бійцям АТО від Дитячої Художньої Школи ім.Т.Г.Шевченка Допомога бійцям АТО від Дитячої Художньої Школи ім.Т.Г.Шевченка Допомога бійцям АТО від Дитячої Художньої Школи ім.Т.Г.Шевченка Допомога бійцям АТО від Дитячої Художньої Школи ім.Т.Г.Шевченка Допомога бійцям АТО від Дитячої Художньої Школи ім.Т.Г.Шевченка Допомога бійцям АТО від Дитячої Художньої Школи ім.Т.Г.Шевченка Допомога бійцям АТО від Дитячої Художньої Школи ім.Т.Г.Шевченка

Допомога бійцям АТО від Дитячої Художньої Школи ім.Т.Г.Шевченка

Зібрані кошти, отримані під час виставки-продажу «Серце Миру», були спрямовані на придбання необхідних речей бійцям АТО.

Пожертви також були доповнені благодійними внесками співробітників ДХСШ імені Т.Г.Шевченка на які для наших захисників були придбані: бушлати, термобілизна, теплі черевики, каримати, речі повсякденної необхідності.

Крім того, учні школи зробили багато нових оберегів для наших героїв на передовій, з використанням національних кольорів та символіки.

Волонтери з Міжнародної асоціації дослідників фортифікацій «Цитадель» проїхавши 1750 км Донецькою і Луганською областями (Дебальцеве, Гранітне, Артемівськ, Волноваха, Старобільськ, Розівка) передали бійцям на блок-постах закуплені речі, а дітки додатково передали від себе цукерки, шоколад, чай, каву і теплі домашні в'язані шкарпетки від мам учнів.

Серце Миру

Всі люди народжуються вільними та рівними в своїй гідності та праві вибору. Всі ми наділені розумом та совістю. Кожен з нас повинен чинити у відношенні один до одного милосердно та з чистими намірами серця!

Останні новини

Ми в соцмережах

Підписка на новини