• +38 (044) 599 99 82

Благодійна виставка картин Благодійна виставка картин Благодійна виставка картин Благодійна виставка картин Благодійна виставка картин

Благодійна виставка картин

25 вересня 2014 року за адресою вул.Шовковична 17 в "Шоколадному будиночку" відбулася благодійна виставка. Завдяки "Асоціації допомоги інвалідам" та пацієнтам з хронічними лімфопроліферативними захворюваннями, художникам, а також адміністрації Шоколадного будиночку.

Перед гостями відкрилися двері архітектурної перлини нашого міста, садиби 19-го століття, де пройшов благодійний вечір. Занурившись в атмосферу світського вечора гості опинилися в казковому Білому Залі, де і пройшло саме торжество. Гостям представилася можливість придбати не ординарні роботи відомих та молодих художників, які відкривають нову епоху сучасного мистецтва. Зібрані кошти від продажу картин були спрямовані на лікування онкологічному хворому Володимиру Медведєву для збереження йому життя.

Серце Миру

Всі люди народжуються вільними та рівними в своїй гідності та праві вибору. Всі ми наділені розумом та совістю. Кожен з нас повинен чинити у відношенні один до одного милосердно та з чистими намірами серця!

Останні новини

Ми в соцмережах

Підписка на новини