• +38 (044) 599 99 82

Наша Місія

Захист національної спадщини

"Культура є основою всіх соціальних зв'язків людства, формує ставлення людини до навколишнього світу і визначає його життєві цінності"

 

"Мирна і прогресивна ідея, є основою соціального та економічного здоров'я нації. Загальне прагнення до мирного життя всіх народів, є гарантією збереження спадщини для майбутніх поколінь"
Наша філософія збережемо мир, збережемо планету, збережемо людство

 

 

Директорія благодійності

Діти

 

Наше майбутнє - це майбутнє наших дітей

 

2,5 мільярда дітей планети переживають усі труднощі і хвороби сучасного світу. Діти стали рано дізнаватися, що означають страх і страждання. Вони зазнали впливу всіх досягнень нашого суспільства, які відкрили нові кордони прекрасного і жахливого одночасно.

 

7,9 мільйонів дітей України дізналися, що означає страх війни. Це вже покоління, яке завжди буде боятися жити! Це люди, які в тій чи іншій мірі отримали психічну травму. Наше суспільство має це розуміти і нести за це відповідальність.

 

Офіційна статистика говорить, що 130 тисяч дітей були змушено переселені зі сходу України в результаті військових дій. Дослідження ЮНІСЕФ в Україні підтверджують, що без даху над головою залишилося понад 500 тисяч дітей. Всього ж, на сході України, в тій чи іншій мірі постраждало понад 1,5 мільйона дітей. І це на тлі того, що кожен рік в Україні скорочується дитяче населення і падає народжуваність. За оцінки ЦРУ США на 2014 рік смертність в Україні склала 15,7 померлих на 1000 чоловік, це друге місце в світі за смертністю. ЮНІСЕФ наводить дані за 2012 рік, коли дитяча смертність становила 7 померлих, у віці п'яти років, на 1000 новонароджених.

 

Ніхто точно не знає, скільки дітей живе на вулицях, скільки з них втратили батьків, а скільки бігли в результаті насильства і поганого поводження. Немає точних даних про дітей, які страждають важкими захворюваннями, алкогольною залежністю і про те, скільки дітей потрапило під вплив наркотиків. Відсутні відомості про дітей, які йдуть на правопорушення в силу різних соціальних факторів.

 

Україна не знає скільки її дітей стають жертвами насильства, торгівлі людьми, з метою використання дитячої праці та поширення порнографії. Але всі ми розуміємо, що такі діти є і їх не мало. Ми нічого не знаємо про дітей, які ростуть в самодостатніх і благополучних сім'ях, але позбавлені уваги своїх батьків, що так само викликає ризиковану соціальну поведінку. До цієї категорії можна спокійно віднести всі сім'ї, в яких діти повноцінно користуються інтернетом і мобільними телефонами.

 

В Україні немає ефективних програм підтримки та реабілітації дітей. Україна не володіє ефективними інформаційними ресурсами, які спрямовані на підвищення грамотності населення в області правильного поводження та захисту дітей.

 

Відсутність точних даних і ресурсів виключає можливість на всіляку реабілітацію цілого покоління. Але якщо ми не виявимо всі вогнища цієї хвороби, то як її лікувати?

 

Ми проголосили своєю Місією захист національної спадщини, визначивши культуру основою всіх соціальних зв'язків, і це так. Ми не змінимо ситуацію, якщо ми не вдосконалюємо нашу культуру. А для цього нам необхідні більш прогресивні підходи і рішення.

 

Наші заходи спрямовані на надання реальної адресної допомоги тим дітям, яких ми самостійно знаходимо. Так ми хочемо принести в їхнє життя ще один щасливий момент, звернути увагу суспільства на ці прекрасні квіти життя, відкрити дітям свої серця і зробити перший крок для їх захисту.

 

Ми запрошуємо Вас до спільного проведення наших заходів.

 

Вони мають два основних формати:
1) Благодійні виставки, в яких беруть участь наші молоді таланти. Зібрані кошти спрямовуються на цільову допомогу дітям, які втратили батьків в результаті військових дій.
2) Наші Акції, це надання адресної допомоги дітям з малозабезпечених сімей, переселенцям і сиротам.

 

До цих заходів ми хочемо додати:

  • Допомога людям постраждалим від бойових дій які потребують протезування верхніх та нижніх кінцівок. Програма передбачає забезпечення відповідного лікування і курсу реабілітації. Діти підтримають учасників програми спеціальними акціями, на яких будуть вручати свої подарунки
  • Регулярне проведення благодійних концертів

 

Ми запрошуємо Вас до співпраці в рамках проекту "Nations", де ми обов'язково передбачаємо розвиток програм, спрямованих на вирішення проблем наших дітей, для розвитку цього покоління, для захисту наших майбутніх поколінь.

Фонд планує заснувати спеціальний гранд для реалізації проекту "Nations", як основну інформаційну платформу, де ми підтримаємо молодих людей у ​​пошуку нових ідей і відкриття нових областей дослідження, які зможуть змінити світ.

 

"Нам необхідно дуже чітко відобразити справжні духовні та матеріальні потреби суспільства, визначити тенденції розвитку культури націй, дати пріоритети нових ідей і затвердити їх на сторінках державних законів"

 

 

 

Leave A Comment

Серце Миру

Всі люди народжуються вільними та рівними в своїй гідності та праві вибору. Всі ми наділені розумом та совістю. Кожен з нас повинен чинити у відношенні один до одного милосердно та з чистими намірами серця!

Останні новини

Ми в соцмережах

Підписка на новини